Найталановитіші молоді вчені Львівської політехніки нагороджені преміями Верховної Ради України

За матеріалами сайту «Львівські новини»
Герб Львівської політехніки

Верховна Рада України 15 вересня 2015 року прийняла Постанову «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2014 рік».

Преміями відзначено три роботи львівських вчених. Зокрема, за роботу «Перетворювачі на основі мікро- i наноструктур кремнію для сенсорних пристроїв та вимірювальних систем» відзначено одразу чотирьох вчених Національного університету «Львівська політехніка»: кандидатів технічних наук Степана Нічкала та Юрія Когута, а також молодших наукових співробітників Андрія Вуйцика та Романа Корецького.

Окрім того, Верховна Рада призначила дві іменні стипендії для молодих науковців Львівської політехніки: кандидата економічних наук, доцента Ольги Пирог та доктора технічних наук Сергія Щербовських.