Найкращим спортсменом Львівщини на підсумками лютого 2021 року визнано випускника ІКТА

Відділення НОК України у Львівській області
Антон Дукач

Днями члени виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області визначили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками найкоротшого місяця 2021 року. Ним виявився один із кращих санкарів Львівщини та України 25-річний львів’янин Антон Дукач.

Посівши високе 8-е місце у фінальному ІХ етапі Кубка націй із санного спорту на природній санно-бобслейній трасі в швейцарському Санкт-Моріці (5–7 лютого 2021 року), Антон Дукач здобув срібну медаль у загальному підсумковому заліку Кубка націй сезону 2020/2021 років.

Саме в столиці V зимових Олімпійських ігор 1948 Міжнародна федерація санного спорту відзначила лауреатів змагального сезону, серед яких і львівський армійський спортсмен Антон Дукач. Набравши за підсумками усіх етапів Кубка націй 389 очок, Антон Дукач у загальному рейтингу опинився на другому місці, поступившись латвійцю Гінтсу Берзінсу (489 очок) та випередивши представника Польщі Матеуша Соховича (387 очок).

Довідково

Антон Дукач народився 30 липня 1995 року в місті Львові, випускник Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка». Майстер спорту України з санного спорту, член національної збірної команди України з санного спорту. Учасник Юнацьких зимових Олімпійських Ігор 2012 року в Інсбруку, де посів IV місце й був прапороносцем збірної. Учасник зимових Олімпійських Ігор 2018 року в місті Пхьончхані (Південна Корея).