Наближається до завершення термін подання документів для участі у Fulbright Graduate Student Program

Fulbright Ukraine
Заставка до матеріалу

30 червня 2022 року завершується подання документів для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта у рамках Fulbright Graduate Student Program на навчання в американських університетах від одного до двох років для здобуття ступеня магістра.

До участі в конкурсі запрошують цілеспрямованих студентів старших курсів та випускників закладів вищої освіти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов участі в Програмі. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів перебувають зараз не в Україні, Офіс Програми імені Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які перебувають в Україні, а також тих громадян України, які після 24 лютого змушені були покинути країну через війну.

Докладніше про конкурс та реєстрація – на сайті Програми імені Фулбрайта в Україні.