Наближається до завершення термін опитування «Семестровий контроль очима студентів»

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до опитування

Шановні здобувачі вищої освіти!

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки нагадує, що до 10 квітня триває опитування «Семестровий контроль очима студентів» для отримання зворотного зв’язку за результатами семестрового контролю щодо поінформованості студентів про правила та процедури проведення контрольних заходів, рівня дотримання їх викладачами, об’єктивності оцінювання в умовах дистанційного режиму, дотримання принципів академічної доброчесності.

Дякуємо тим студентам, які вже взяли участь в опитуванні, а інших просимо долучитись. Саме наданням об’єктивної інформації та пропозицій Ви можете підвищити якість проведення контрольних заходів в Університеті.

Студенти можуть пройти опитування за анкетою в Google-формі, посилання на яку надіслано на їхні корпоративні електронні скриньки, а також надати інформацію за окремими викладачами та дисциплінами свого індивідуального навчального плану (осінній семестр 2020/2021 навчального року) за анкетами, розміщеними в електронних кабінетах.

Будемо вдячні студентам за активну участь та відверті відповіді!