На урочистій зустрічі львів’ян – випускників Програми імені Фулбрайта в Україні – політехніків відзначили і заохотили

За матеріалами сайту Львівської міської ради
На зустрічі випускників Програми Фулбрайта

28 червня 2018 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста зустріч львів’ян – випускників Програми імені Фулбрайта в Україні, присвячена 25-річчю Програми. Під час зустрічі організатори відзначили львів’ян, які разом утворюють другу за чисельністю громаду фулбрайтівців в Україні та сприяють розвиткові й інтернаціоналізації академічного життя в Україні, а також щодня творять наукове і культурне обличчя Львова.

За особистий внесок у розвиток наукової й освітньої та культурної галузі, творення інтелектуального обличчя міста Львова та з нагоди 25-річчя діяльності Програми імені Фулбрайта в Україні подяки від громади Львова отримали шестеро випускників Програми, зокрема Ігор Олексів – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Було також заохочено членів Програми імені Фулбрайта у Львові.

Перелік членів Програми від Львівської політехніки для заохочення

Павло Тимощук Fulbright Scholar Program 2015−2016
Роман Базилевич Fulbright Scholar Program 2000
Людмила Бордюк Fulbright Scholar Program 1999−2000
Ігор Забокрицький Graduate Student Exchange Program 2016
Ігор Олексів Junior Faculty Development Program 2005−2006

Опісля відбувся концерт Наді Тарнавскі, Fulbright USStudent 2017−2018, та її гурту.