На війні загинув випускник Львівської політехніки Максим Журавльов

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Максим Журавльов

Ще одна втрата для Львівської політехніки – у перший день 2024 року загинув Максим Журавльов. Йому було лише 32 роки.

Майбутній герой народився 28 травня 1991 року у Львові. Навчався в Ліцеї № 28 Львівської міської ради. Після закінчення ліцею вступив до Державного навчального закладу «Львівське вище професійне училище харчових технологій». Згодом вступив до Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка».

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації Максим став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив суверенітет і територіальну цілісність держави в лавах 128-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних сил України. 1 січня 2024 року його життя обірвалось, коли він мужньо відстоював свободу нашої країни.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.