На Універсіаді Львівщини з гандболу серед студентів чоловічі та жіночі команди Політехніки стали другими

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
Герб Львівської політехніки

Упродовж травня у спортивних комплексах одразу трьох навчальних закладів тривали змагання Універсіади Львівщини з гандболу серед студентів – окремо серед чоловіків та жінок.

В обидвох студентських чемпіонатах взяли участь команди 5 вищих навчальних закладів: Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького та Львівського національного аграрного університету.

У підсумку і серед чоловічих, і серед жіночих команд кращими стали гандболісти Львівського державного університету фізичної культури, другими – Національного університету «Львівська політехніка», а третіми – представники Львівського національного університету імені Івана Франка.

Докладніше – в оригінальному матеріалі