На сайті «Хто є хто» подано інформацію про професійні досягнення доцентки кафедри СР Ніни Гайдук

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот із сайту «Хто є хто»

Відтепер досягнення кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки, в особі доцента Ніни Гайдук, представлені на сайті Української конфедерації журналістів «Хто є хто» у VIII томі історико-біографічного енциклопедичного видання «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати»

Щиро вітаємо Ніну Михайлівну з присудженням Державної премії України в галузі освіти 2019 року в номінації «Професійно-технічна освіта» за роботу «Інтегроване інформаційно-освітнє середовище та реабілітаційні заходи для забезпечення рівного доступу до якісної освіти осіб з особливими освітніми потребами» (Указ Президента України від 2 жовтня 2020 року № 418)!

Ніна Гайдук є незмінним керівником освітньої програми «Соціальна робота» упродовж багатьох років (1999–2020) із часу заснування цієї освітньої програми у Національному університеті «Львівська політехніка» за українсько-канадським проєктом «Реформування соціальних служб» (1999–2003 рр.), виконаним за фінансової підтримки Канадської Агенції з Міжнародного Розвитку (CIDA), доцентом кафедри соціології та соціальної роботи, директором Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» (2015–2020 рр.) Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки.