На подвір’ї навчального корпусу № 38 урочисто відкриють пам’ятний знак, присвячений волонтерському рухові

Кафедра залізничного транспорту Львівської політехніки
Корпус № 38 Львівської політехніки

З початком повномасштабної агресії росії проти нашої держави усі небайдужі громадяни активно включились до волонтерського руху. 1 березня 2022 року при громадській організації «Лінія102.Юа» розпочав свою роботу Центр допомоги Україні української громади провінції Малага та міста Севільї, волонтерами якого, серед інших, є працівники та студенти Інституту механічної інженерії і транспорту Львівської політехніки. Центр активно допомагає військовим формуванням, внутрішньо переміщеним особам і територіальним громадам, які постраждали від агресії. Діяльність Центру та громадської організації неодноразово відзначена грамотами й подяками від одержувачів гуманітарної допомоги.

З ініціативи Центру допомоги Україні на подвір’ї навчального корпусу № 38 Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Іванни Блажкевич, 12а) було встановлено пам’ятний знак, присвячений волонтерському рухові.

24 вересня 2023 року заплановано урочисте відкриття цього пам’ятного знаку на вшанування праці волонтерів, що наближають нашу Перемогу. Початок заходу о 12 годині.