На педагогічній конференції в Бучі розповіли про спільний проєкт МОН, ЛОДА і Львівської політехніки

Департамент освіти і науки Львівської ОВА
Фото з конференції

18 серпня 2022 року відбулася Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні». Знаковим було місце проведення цьогорічної конференції – місто Буча поблизу Києва. У заході взяли участь і освітяни Львівщини.

Зокрема, представники львівської делегації розповіли про результати дворічного експерименту Міністерства освіти і науки України, Національного університету «Львівська політехніка» та Львівської обласної державної адміністрації з побудови мережі дистанційних платформ для шкіл Львівщини. Проєкт настільки унікальний, що в умовах війни за два тижні дав можливість створити волонтерський проєкт «Українська дистанційна школа». Завдяки цьому учні з окупованих територій та зони бойових дій змогли завершити навчальний рік.

Докладніше – на сторінці Департаменту освіти і науки Львівської ОВА у соцмережі Фейсбук.