Не зраджуючи традицію: на Миколая – підсумки СНТК й відкриття ялинки

Анастасія Степаняк, Центр комунікацій Львівської політехніки
переможці й призери Студентської науково-технічної конференції

Вже традиційно День святого Миколая наш університет відзначає урочистим підведенням підсумків та нагородженням переможців й призерів Студентської науково-технічної конференції, цьогоріч – вже 77-ої.

Привітав студентів проректор з наукової роботи Іван Демидов:

– Ця конференція відбувається з часу заснування Інституту «Львівська політехніка» після Другої світової війни. Це доволі важливий захід, що підтверджує такий простий приклад: я – це ви через 10–15 років, мій заступник – теж ви через 10–12 років. Наполегливою працею в науковій та освітній сферах можна багато чого досягти. Так, наразі маємо тяжку ситуацію, але я вас закликаю: якщо у вас буде нагода долучитися до наукових досліджень – розгляньте таку можливість. Повірте, це такий самий бізнес і не гірші можливості, ніж в інших сферах людської діяльності, просто потрібно знайти правильний підхід.

За наказом ректора, очільник Науково-дослідної частини Роман Небесний разом із проректором нагородив переможців й призерів дипломами університету, преміями та збірником тез доповідей.

У засіданні також взяв участь народний ансамбль бандуристок «Заспів» під керівництвом Христини Залуцької.

По завершенню нагороджень перейшли до святкової частини – відкриття головної університетської ялинки, що в холі перед актовою залою.

на Студентській науково-технічній конференції на Студентській науково-технічній конференції ансамбль бандуристок «Заспів» нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження нагородження на Студентській науково-технічній конференції ансамбль бандуристок «Заспів» на Студентській науково-технічній конференції ансамбль бандуристок «Заспів» на Студентській науково-технічній конференції на Студентській науково-технічній конференції