На Львівщині вперше оголошено конкурс інноваційних проєктів для вишів та науково-дослідних установ

За матеріалами сайту Львівської обласної ради
Заставка конкурсу

У межах реалізації Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021–2025 роки розпочато конкурс інноваційних проєктів для закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, наукових парків у партнерстві з суб’єктами господарювання, що зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території Львівської області.

Тематичні напрями інноваційних проєктів

1. Стимулювання інноваційних видів економічної діяльності з високою доданою вартістю
  2. Енергетична самодостатність
  3. Науково-технологічний розвиток
  4. Стимулювання економічного розвитку сільських та гірських територій

До журі конкурсу запрошено представників Львівської обласної ради та обласної державної адміністрації, проректорів з науки Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Українського Католицького Університету, а також фахівців найбільших в області та найуспішніших бізнесів.

Подати заявку на конкурс можна до 15 вересня 2021 року.

Детальніше про умови і порядок проведення Конкурсу