На Львівщині стартували конкурси на здобуття обласних премій для студентів та науковців

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Заставка до конкурсу

1 вересня 2021 року розпочався прийом заявок на участь у конкурсах на здобуття премій для науковців та студентів Львівщини.

Претендувати на здобуття Премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіти можуть наукові та науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти (ад’юнкти), стажисти-дослідники та інженерно-технічні працівники наукових установ та закладів вищої освіти Львівщини, які проводять наукові дослідження, мають опубліковані наукові праці в авторитетних наукових виданнях та високий рівень цитованості (у базах даних Scopus та Google Scholar).

Переможцями без конкурсу стають наукові та науково-педагогічні працівники, які в попередньому році ввійшли до ТОП-2% найбільш цитованих вчених світу за даними проєкту Стенфордського університету та компаній Elsevier та SciTech Strategies. Повторно премія може присуджуватися тій самій особі, але не раніше ніж через п’ять років після попереднього присудження премії.

Крайній термін подання документів – 10 жовтня поточного року.
 

Обласна премія голови облдержадміністрації та голови обласної ради для студентів закладів вищої освіти призначається студентам за доробки (проєкти, дослідження, стартапи, статті) в галузі природничих і технічних наук, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу та утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Крайній термін подання документів – 20 жовтня поточного року.
 

Обласна премія імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти призначається студентам за доробки в галузі гуманітарних і суспільних наук, які є важливими для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу та утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Крайній термін подання документів – 20 жовтня поточного року.
 

Документи для участі у конкурсах подають особисто або через засоби поштового, електронного зв’язку на адресу департаменту освіти і науки облдержадміністрації (вул. Просвіти, 4а, м. Львів, 79000, donloda@ukr.net) з відповідним зазначенням назви конкурсу «Премії обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіта», «Премія облдержадміністрації та обласної ради для студентів закладів вищої освіти», «Обласна премія імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти».

Матеріали приймає відділ інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти управління інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності департаменту освіти і науки облдержадміністрації (м. Львів, вул. Просвіти, 4а, каб. 20; контактний телефон: (032) 235-44-35).