На ХVІ Міжнародній школі україністики «Крок до України» провели віртуальний майстер-клас із виготовлення різдвяного павука

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фрагмент афіші заходу

27 січня у межах ХVІ Міжнародної школи україністики «Крок до України» Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» студенти з Німеччини, Казахстану та Японії відвідали віртуальний майстер-клас із виготовлення різдвяного павука. Провела його етномузикологиня, провідна філологиня МІОКу Оля Руснак.

Під час майстер-класу слухачі школи довідалися про традиційне українське ремесло – соломоплетіння, про давній атрибут Різдвяних свят – павука із соломи, познайомилися з легендами та віруваннями, пов’язаними з цим оберегом, дізналися про технологію виготовлення та власноруч зробили прикрасу із доступних матеріалів – соломинок для соку.