На катедрі УМ нагородили переможців ІІ етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з нагородження

21 березня 2023 року на катедрі української мови Львівської політехніки відбулося нагородження переможців другого етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Березневі дні традиційно присвячуємо вшануванню пам’яти Тараса Шевченка – українського пророка, натхненника нашої боротьби за волю й незалежність, поета, чиї геніальні слова нині в кожному українському серці:

Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

Шанувати Шевченка – це значить плекати рідну мову, самовдосконалюватися в ній, вивчати й розвивати культурні надбання українського народу, бути гідними нащадками своїх славних прадідів. На катедрі української мови пишаються своїми студентами – переможцями другого етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка й учасниками третього, завершального етапу цього конкурсу. Це Марія Кондиревич, студентка Інституту економіки й менеджменту (МЕ-21), і Вікторія Яким, студентка Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (КБ-110).

На катедрі відбулося нагородження переможниць. Дівчат було відзначено грамотами й цінними подарунками.

Фото з нагородження Фото з нагородження Фото з нагородження