21 березня 2023 року на катедрі української мови Львівської політехніки відбулося нагородження переможців другого етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Березневі дні традиційно присвячуємо вшануванню пам’яти Тараса Шевченка – українського пророка, натхненника нашої боротьби за волю й незалежність, поета, чиї геніальні слова нині в кожному українському серці:
Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!
Шанувати Шевченка – це значить плекати рідну мову, самовдосконалюватися в ній, вивчати й розвивати культурні надбання українського народу, бути гідними нащадками своїх славних прадідів. На катедрі української мови пишаються своїми студентами – переможцями другого етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка й учасниками третього, завершального етапу цього конкурсу. Це Марія Кондиревич, студентка Інституту економіки й менеджменту (МЕ-21), і Вікторія Яким, студентка Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (КБ-110).
На катедрі відбулося нагородження переможниць. Дівчат було відзначено грамотами й цінними подарунками.
![Фото з нагородження](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/22/para/gallery/um-foto2.jpg?itok=6NGrFa-q)
![Фото з нагородження](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/22/para/gallery/um-foto3.jpg?itok=OD2ms6lc)
![Фото з нагородження](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/22/para/gallery/um-foto123.jpg?itok=Z_rJqXZF)