На катедрі української мови відбулося нагородження призерки XI Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з нагородження

На катедрі української мови Львівської політехніки відбулося нагородження призерки XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Анастасії Тарканій, яка здобула Диплом II ступеня за результатами фінального, міжнародного етапу цього конкурсу як переможниця серед студентів університетів та академій негуманітарного профілю.

Анастасія Тарканій – студентка Інституту будівництва та інженерних систем, у 2020 році здобула перемогу під час університетського етапу мовно-літературного конкурсу у творчому змаганні. Її роботу журі оцінило найвищим балом, а згодом талановита студентка посіла призове місце під час другого етапу в номінації «Переможці серед студентів закладів вищої освіти (негуманітарний профіль)».

З високим досягненням Анастасію привітали її викладач-наставник доцент Ігор Василишин та завідувачка катедри української мови Зоряна Куньч. Разом із дипломом XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка дівчині вручили памʼятний подарунок – книги.

Фото з нагородження Диплом Анастасії Тарканій