На катедрі української мови відбулася зимова школа для випускників загальноосвітніх середніх закладів

Катедра української мови Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Попри складні обставини війни, що точиться в Україні через агресію московської орди, колектив катедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки організував і провів Зимову школу «Тренінг-курс з української мови й літератури (ЗНО – 2022)» для випускників загальноосвітніх середніх закладів, що мають намір вступати до Університету.

Захід мав на меті отримання відповідних знань з української мови та літератури, а також інформації про можливості вступу до Національного університету «Львівська політехніка».

На цьому тренінг-курсі науково-педагогічні працівники катедри запропонували майбутнім абітурієнтам навчальні та пізнавальні матеріали для практичного засвоєння програмного матеріалу з української мови та літератури. Ці заняття сприятимуть виробленню навичок роботи з конкурсними тестами під час незалежного оцінювання й розвинуть уміння оперативно розв’язувати екзаменаційні тестові завдання.