На кафедрі ЗМД завершився цикл гостьових лекцій International logistics and transportation management

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-лекції

Упродовж 27 квітня – 26 травня 2023 року на кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки відбувся цикл відкритих онлайн-лекцій International logistics and transportation management («Міжнародний логістичний та транспортний менеджмент»). Його прочитала гостьова лекторка з Польщі – професорка Ludmiła Filina-Dawidowicz, Professor, Doctor of Science, Department of Logistics and Transport Economics, West Pomeranian University of Technology in Szczecin (Poland).

Тематика лекцій

1. Introduction to logistics and transportation in international business operations.
  2. Integration of transport modes.
  3. Organizational aspects of transport process.
  4. Risks and safety issues in international transport and logistics.
  5. Smart solutions in intermodal transport.

Щиро дякуємо за надзвичайно цікаву та корисну інформацію!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції