На кафедрі ЗМД відбувся І етап 79-ї щорічної Студентської науково-технічної конференції в межах проєкту CirclE

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-конференції

Уже традиційно щороку студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності активно беруть участь у Студентській науково-технічній конференції Національного університету «Львівська політехніка». Цьогоріч наукові напрацювання студентів було представлено у новій підсекції «Розвиток співробітництва між Європейським Союзом та Україною» (EU-Ukraine Cooperation) у рамках реалізації кафедрою ЗМД програми Erasmus+ Модуля імені Жана Моне CirclE «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка».

За підсумками доповідей переможцем цієї підсекції 79-ї Студентської науково-технічної конференції на кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності став студент групи МЕ-44 Богдан Луців із темою роботи «Розвиток водневої енергетики в Україні та ЄС». Науковий керівник – к.е.н., доцент, доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Мар’яна Руда.

Вітаємо нашого студента-переможця та його наукового керівника!