На кафедрі ЗМД відбувся черговий Euro Speaking Club у межах проєкту CirclE

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

24 лютого на кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки відбувся черговий Euro Speaking Club на тему «Circular economy: Re-Thinking Progress» у межах грантового проєкту CirclE 610641-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «EU competitiveness boosting: circular economy» («Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка»).

Викладачі разом зі студентами розглянули основні аспекти індустріальної революції 4.0, проаналізували переваги і недоліки науково-технічного прогресу, на основі вивчення досвіду Європейського союзу у впровадженні циркулярних бізнес-моделей ідентифікували необхідні заходи для забезпечення сталого розвитку України.

Переосмислення впливу життєдіяльності людей на нашу планету стало відправною точкою дискусії. Захистити довкілля, залишити планету чистою й безпечною для майбутніх поколінь – таким має бути девіз кожного з нас!