На кафедрі ЗМД відбулось чергове засідання EuroSPEAKing Club у межах проєкту CirclE

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-зустрічі

29 березня відбулося чергове засідання EuroSPEAKing Club на тему «Сompetitiveness of EU countries: how to measure and increase?» у рамках реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка».

У контексті поширення знань та досвіду Європейського Союзу студенти і викладачі мали змогу ознайомитися з особливостями діагностування конкурентоспроможності країн ЄС за різними підходами, станом конкурентоспроможності окремих країн ЄС та секретами їхнього успіху, політикою ЄС щодо підвищення конкурентоспроможності європейських регіонів.

Дискусію спричинили можливості та перспективи нарощення конкурентоспроможності України в умовах європейської інтеграції.