На кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності відбулася відкрита лекція Андрія Тодощука

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
відкрита лекція Андрія Тодощука

12 квітня 2019 року на кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки відбулася відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента кафедри, президента Асоціації професійних митних посередників Андрія Тодощука.

Фахівець ознайомив присутніх із практичними аспектами митного оформлення операцій з переробки на митній території України і за її межами. Доцент звернув свою увагу на умови поміщення товарів у ці митні режими, особливості допущення продукції до переробки для вільного обігу, необхідні дозволи і підстави відмови у їхній видачі, терміни переробки, зміст еквівалентної компенсації тощо. Цікавою була також наведена експертом статистика щодо ввезення товарів на митну територію України у зону діяльності Львівської митниці в режимі переробки.

відкрита лекція Андрія Тодощука відкрита лекція Андрія Тодощука відкрита лекція Андрія Тодощука відкрита лекція Андрія Тодощука відкрита лекція Андрія Тодощука відкрита лекція Андрія Тодощука