На кафедрі ЖЗМК відбувся майстер-клас «Як написати успішний мотиваційний лист і вступити до університету?»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Заставка заходу

1 червня на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації відбувся майстер-клас «Як написати успішний мотиваційний лист і вступити до університету?». Захід було організовано для абітурієнтів і вступників до магістратури Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Відвідати подію зареєструвалися близько сімдесяти вступників з усієї України. Викладач жанрології журналістики, доцент кафедри журналістики та засобів масової комунікації, кандидат наук з соціальних комунікацій Наталія Дзьомба ознайомила учасників заходу з методикою написання мотиваційного листа й розповіла про вимоги до його написання і критерії оцінювання, розроблені Львівською політехнікою та затверджені ректором Університету.