На кафедрі ЖЗМК розпочинається реалізація проєкту «Правові аспекти діяльності журналіста»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Лого проєкту

На кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» розпочинається реалізація проєкту «Правові аспекти діяльності журналіста».

У липні цього року на засіданні Конкурсної ради Конкурсу міжрегіональних обмінів у рамках Програми міжрегіонального співробітництва «Змінимо країну разом» було затверджено перелік переможців. Проєкт обрали для втілення конкурсу освітніх обмінів, що проводиться за кошти обласного бюджету Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

Реалізація проєкту відбуватиметься за допомогою трьох видів діяльності:

• проведення методичного наукового семінару для викладачів (в режимі онлайн);
  • проведення двох відкритих лекцій для студентів спеціальності «Журналістика» кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» і кафедри журналістики та філології Сумського державного університету (в режимі онлайн);
  • видання навчального посібника «Правові норми журналістики України».