На кафедрі ЖЗМК розпочався цикл гостьових лекцій викладачки медіакомунікацій Моніки Метикової

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-лекції

На кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки розпочався цикл гостьових лекцій викладачки медіакомунікацій Університету Томаша Масарика та Сассекського університету Моніки Метикової.

Захід організований в межах імплементації гранту № 22310314 «Журналістська освіта в країнах Вишеградської четвірки та Україні: посилення співпраці» за кошти Міжнародного Вишеградського Фонду.

На першій лекції Моніка Метикова ознайомила присутніх із поняттям політичної економіки в медіа, зосередила увагу на важливості ідентифікації власників медіа, а також на впливі кіноіндустрії на сучасний медіабізнес.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції