На кафедрі журналістики та засобів масової комунікації відбувся І етап 79-ї студентської науково-технічної конференції

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-конференції

21 жовтня відбулося засідання підсекції журналістики 79-ї Студентської науково-технічної конференції. У заході взяли участь студенти першого і другого курсів бакалаврського рівня підготовки, а також магістранти, здобувачі освіти стаціонарної та заочної форм навчання. Доповіді учасників конференції стосувалися актуальних проблем журналістикознавства.

Переможницею підсекції журналістики стала студентка групи ЖР-21 Анастасія Безейко. Вона представлятиме кафедру ЖЗМК на ІІ етапі Конференції у секції «Право, психологія та інноваційна освіта» з доповіддю «Адвокаційна журналістика: суть явища та його роль у суспільних процесах». Науковий керівник Анастасії – к.н.с.к., доцент кафедри журналістики та засобів масової комунікації Наталія Дзьомба.

Дякуємо усім учасникам конференції! Вітаємо Анастасію Безейко з науковим досягненням!