На кафедрі журналістики та засобів масової комунікації відбулося засідання Ради роботодавців

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото із засідання

На кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбулось засідання Ради роботодавців, у якому взяли участь генеральна директорка телеканалу НТА Наталя Струк, керівник Інтернет медіа груп Андрій Федишин, головний редактор інформаційної агенції «Львівський портал» Андрій Котенський, ведучий «Радіо Свобода» Олег Галів, журналіст Еспресо.TV Антін Борковський, журналіст The Ukrainians Дмитро Спорняк, радіоведуча «Дуже радіо» Еріка Казакова, а також завідувачка кафедри ЖЗМК, гаранти освітніх програм, викладачі кафедри.

Під час зустрічі присутні обговорили змістове наповнення бакалаврської та магістерської програми, окреслили актуальні проблеми і перспективи журналістської освіти, виокремили сучасні виклики, які стоять перед українською журналістикою під час війни, обмінялись ідеями та пропозиціями.

Дякуємо колегам за плідну співпрацю та цікаву й позитивну зустріч!

Фото із засідання Фото із засідання