На кафедрі загальної фізики відбувся захід Літньої школи «Політехнік Camp» для майбутніх науковців

Кафедра загальної фізики Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

9 червня 2022 року на кафедрі загальної фізики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки відбувся черговий профорієнтаційних захід – Літня школа «Політехнік Camp», організована Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації для учнів шкіл, в якій взяла участь науково мотивована молодь, а також майбутні студенти і науковці нашого Університету.

Учасники заходу змогли докладніше розібратися, з чого народжується енергія, та мали нагоду ознайомитись із такими цікавими фізичними експериментами і демонстраціями:

• явище електромагнітної індукції;
  • електромагнітний поїзд;
  • овочі та фрукти як джерело струму;
  • знайомство з властивостями рідкого азоту;
  • левітація надпровідника;
  • лава Жуковського.
  • пристрій Стірлінга.
  • таємниці дзвонів (демонстрація коливань на осцилографі та чому звучання дзвонів має лікувальні властивості);
  • взаємоперетворення видів енергії.
  • цікаві акустичні та механічні експерименти

Демонстрації проводили викладачі кафедри загальної фізики: к.пед.н., доцент Олена Горіна, к.ф.-м.н., доцент Мар’яна Каркульовська та к.ф.-м.н., доцент Олександр Захар’яш. Додатково учасники Літньої школи змогли ознайомитись зі спеціальностями та правилами вступу до Львівської політехніки, а також оцінити архітектуру головного корпусу нашого Університету.