На кафедрі ТЗЕ відбудеться І етап Всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки

Кафедра теоретичної та загальної електротехніки
Заставка до заходу

Кафедра теоретичної та загальної електротехніки Інституту енергетики та систем керування є однією з найстаріших кафедр Національного університету «Львівська політехніка» зі своїми традиціями, яким завжди був притаманний глибокий рівень засвоєння електротехнічних знань. Упродовж багатьох років колектив кафедри готував студентів нашого університету, які виборювали призові місця на Всеукраїнських олімпіадах з теоретичних основ та загальної електротехніки.

З метою збереження високого рівня знань студентів та дотримання традицій у середу, 9 листопада 2022 року, відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки в режимі онлайн. До участі запрошують студентів І–ІІІ курсів.

Олімпіадні завдання передбачають розв’язування задач із таких розділів:

1. Електричні кола постійного струму.
  2. Електричні кола синусоїдного струму.
  3. Трифазні кола.
  4. Електричні кола несинусоїдного струму.
  5. Перехідні процеси.

Олімпіада відбудеться на платформі Zoom.

Початок о 18.00.