На засіданні кафедри туризму проаналізували виконання поставлених цілей у сфері якості на 2020 рік

Кафедра туризму Львівської політехніки
засідання кафедри туризму

27 жовтня у приміщенні Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола (з дотриманням усіх санітарних норм) відбулось засідання кафедри туризму, на якому науково педагогічні працівники заслухали інформацію завідувача кафедри Андрія Теребуха щодо Наказу ректора № 543-1-14 від 19 жовтня 2020 року «Про проведення внутрішнього аудиту системи управління якістю університету».

На засіданні було проаналізовано виконання кафедрою туризму поставлених цілей у сфері якості на 2020 рік, паспорта ризиків та план-факту заходів щодо управління ризиками. За підсумками встановлено, що більшість запланованих цілей на 2020 календарний рік виконані або перебувають у процесі виконання.

засідання кафедри туризму