На кафедрі туризму ІСТР відбулася зустріч з італійським професором Паоло Корво

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

15 червня 2022 року викладачі кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Лариса Теодорович, Ігор Дуцяк, Ярослава Москвяк, Марія Лущик і Мар’яна Сеньків зустрілися онлайн із професором Університету гастрономічних наук в Італії Паоло Корво.

Говорили про фуд-тренди та гастрономічні концепти Італії та України, окреслили напрями майбутньої наукової та освітньої співпраці, зокрема в рамках нової бакалаврської програми «Готельно-ресторанна справа».

У зустрічі також взяв участь Орест Василько – керівник Центру італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі» Львівської політехніки. До слова, викладачі Лариса Теодорович і Мар’яна Сеньків були слухачами цьогорічних курсів італійської мови, організованих паном Орестом для студентів і викладачів Університету.

Наприкінці зустрічі відповідальна за міжнародну співпрацю кафедри туризму Мар’яна Сеньків коротко презентувала англійською мовою вже чинні ініціативи міжнародної співпраці кафедри.