На кафедрі туризму ІСТР відбулася відкрита лекція англійською мовою

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

24 травня на кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни «Організація досліджень тенденції розвитку туризму» англійською мовою. Лектор – к.геогр.н., асистент Мар’яна Сеньків).

Тема лекції – «Туристичне планування. Елементи туристичного плану» – є актуальною та зумовила значний інтерес у викладачів і студентів, які активно брали участь в обговоренні сучасних підходів до розуміння туристичного планування та структури туристичних планів. Під час заняття лектор разом зі студентами проаналізували чимало англомовних туристичних планів з різних країн світу, зокрема, також завдяки використанню відеоматеріалів. Наприкінці лекції студенти пройшли коротке онлайн-тестування англійською мовою для закріплення вивченого.

Студенти третього курсу спеціалізації «Міжнародний туризм» мають змогу вивчати дисципліни Мар’яни Сеньків англійською мовою.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції