На кафедрі туризму ІСТР вдруге успішно завершився міжнародний курс із цифрових культурних ландшафтів

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-курсу

17 травня на кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки уже вдруге в рамках програми Visiting professor успішно завершився міжнародний факультативний курс «Цифрові культурні ландшафти – нові можливості для України». Розробники та викладачі курсу – доктор природничих наук Йорн Шультхайс і доктор природничих наук Мартін Райс з Університету міста Гайзенхайма в Німеччині – зуміли у надскладний для України час вдосконалити знання студентів про цифрові культурні ландшафти й ознайомити їх з німецькою інформаційною системою KuLaDig. Результатами участі в курсі стали також створені студентами об’єкти в цій системі.

Під час фінальної зустрічі курсу викладач Йорн Шультхайс звернувся до студентів із такими словами:

«Завдяки створеним у KuLaDig об’єктам ви зробили важливий внесок у збереження та поширення інформації про культурну спадщину України. Ви заклали основи для розвитку нових підходів до використання цієї культурної спадщини в майбутньому. Ви дали можливість людям за межами вашої країни дізнатися більше про культурну спадщину України, вкотре засвідчивши, що вона є невід’ємною частиною європейської культурної спадщини. Безперечно, створені вами об’єкти сприятимуть новому розумінню України тут, у Німеччині, та в Європі загалом».

Відповідальною за проведення курсу є кандидат географічних наук, асистент Мар’яна Сеньків.