На кафедрі туризму ІСТР розпочався факультативний курс від німецьких викладачів

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заняття

На кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки розпочався факультативний курс «Цифрові культурні ландшафти – нові можливості для України» від німецьких викладачів Йорна Шультхайса і Мартіна Райса з Університету міста Гайзенхайма.

Цього року слухачами курсу є не тільки студенти кафедри туризму Львівської політехніки, а й здобувачі освіти кафедри географії та менеджменту туризму Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Навчання триватиме до 26 травня. Результатом курсу будуть створені студентами у німецькій інформаційній системі KuLaDig об’єкти культурної спадщини України.

Міжнародний факультативний курс «Цифрові культурні ландшафти – нові можливості для України» вже втретє реалізується на кафедрі туризму ІСТР у дистанційному форматі. Відповідальна особа – к.геогр.н., доцентка Мар’яна Сеньків.

Скріншот з онлайн-заняття Скріншот з онлайн-заняття