На кафедрі технологій управління відбулась 76-та щорічна Студентська науково-технічна конференція

Кафедра ТУ Львівської політехніки
на студентській конференції

25 жовтня 2018 року на кафедрі технологій управління Національного університету «Львівська політехніка» відбувся І етап 76-ї щорічної Студентської науково-технічної конференції, у якій взяли участь молоді й талановиті студенти різних спеціальностей.

У роботі підсекції «Управління бізнес-проектами і програмами» було розглянуто актуальні проблеми управління проектами і стартапами, проблеми розвитку малого та середнього бізнесу, комерційних і некомерційних організацій. Досліджували сучасні інструменти навчання лідерів та становлення проектних менеджерів, новітні методології управління проектами.

Журі відзначило кращі наукові доробки та вручило сертифікати і грамоти:

• І місце – Біканова Катерина (група МЕУПі-21),
  • ІІ місце – Осауленко Олена (гр. МЕУПі-11),
  • ІІІ місце – Бондарчук Тетяна (гр. МЕУПі-11).

Насиченість конференції та участь студентів різних спеціальностей демонструє зростання уваги до фаху з управління проектами, програмами та стартапами в Україні, свідчить про збільшення інтересу студентів Національного університету «Львівська політехніка» до наукових досліджень сучасних економічних проблем.