На кафедрі ТТАЕ відбувся І етап 80-ї Студентської науково-технічної конференції

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Скріншот з онлайн-конференції

27 жовтня 2022 року на кафедрі теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки відбувся І етап 80-ї Студентської науково-технічної конференції у секції «Енергетика та системи керування». У заході взяли участь студенти третього і четвертого курсів бакалаврського рівня підготовки, а також магістранти, здобувачі освіти стаціонарної форм навчання. Доповіді учасників конференції стосувалися актуальних проблем спеціальностей 143 «Атомна енергетика» і 144 «Теплоенергетика».

Переможцями підсекції стали:

• студентка групи ТЕТЕ-21 Валерія Каряка, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 144 «Теплоенергетика»;
  • студент групи АЕ-41 Євгеній Гапонець, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 143 «Атомна енергетика»;
  • студентка групи АЕ-41 Катерина Гайдаченко, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 143 «Атомна енергетика».

Отож, на ІІ етапі СНТК у секції «Енергетика та системи керування» кафедру теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій представлятимуть такі студенти:

• Валерія Каряка з доповіддю «Дослідження параметрів роботи системи сонячного теплопостачання для житлового будинку», науковий керівник – к.х.н., доцент кафедри ТТАЕ Тетяна Коваленко;
  • Євгеній Гапонець з доповіддю «Енерговиділення в ядерних енергетичних реакторах», науковий керівник – д.т.н., професор кафедри ТТАЕ Михайло Семерак;
  • Катерина Гайдаченко з доповіддю «Порівняльний аналіз систем безпеки реакторів АР1000 та ВВЕР – 1000», науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри ТТАЕ Марта Кузнецова.

Дякуємо всім учасникам конференції! Вітаємо переможців із черговим науковим досягненням!

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції