На кафедрі ТТ відбулася відкрита лекція з питань охорони праці та особистої безпеки на залізничному транспорті

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Фото з лекції

У рамках співпраці Національного університету «Львівська політехніка» та Львівської залізниці 18 жовтня 2023 року було проведено лекцію з питань охорони праці та особистої безпеки на залізничному транспорті.

Захід відбувся на кафедрі транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту для науково-педагогічних працівників і студентів другого та першого курсів. Лектор – Іванна Мурдза, інженер з охорони праці залізничної станції Львів.

Лекція була присвячена питанням профілактики випадків невиробничого травматизму та ознайомлення з Правилами безпеки громадян на залізничному транспорті.

Фото з лекції Фото з лекції