На кафедрі ЦПП відбувся перший етап 76-ї Студентської науково-технічної конференції

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
на студентській конференції

У середу, 24 жовтня 2018 року, на кафедрі цивільного права та процесу Львівської політехніки відбувся перший етап 76-ї Студентської науково-технічної конференції у підсекції кафедри ЦПП. У роботі конференції взяли участь студенти другого, третього та п’ятого курсів із тезами виступів з дисциплін, які викладають на кафедрі ЦПП.

За результатами оцінювання виступів студентів визначено таких переможців:

• перше місце – студентка групи ПВ-36 Анна-Марія Гавц: «Правові засади органічного виробництва в Україні» (науковий керівник – доцент кафедри, к.ю.н. Н.Я. Заболотна);
  • друге місце – студентка групи ПВПР-14 Ірина Андрусів: «Вчинення нотаріальних дій консульськими установами» (науковий керівник – асистент кафедри, к.ю.н. М.О. Німак);
  • третє місце – студентка групи ПВПР-23 Мар’яна Барабаш: «Теоретико-правовий аналіз поняття правового статусу адвоката» (науковий керівник – професор кафедри, д.ю.н., доцент І.О. Личенко).

Загалом на кафедру подано 60 студентських тез, які будуть опубліковані у збірнику тез доповідей Інституту, у секції права та психології.

на студентській конференції на студентській конференції