На кафедрі транспортних технологій ІМІТ розпочав роботу науково-практичний гурток

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Лого гуртка

На кафедрі транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки відбулася стартова зустріч науково-практичного гуртка. В його роботі беруть участь зацікавлені викладачі та студенти кафедри.

Основні теми, за якими тут провадитимуть дослідження, стосуватимуться транспортного планування міст, організації дорожнього руху, міської мобільності й управління міськими пасажирськими перевезеннями, інших актуальних питань транспортної галузі. Учасники гуртка братимуть участь у кафедральній НДР, наукових конференціях, а також студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт.

У майбутньому заплановано залучати до співпраці професіоналів-практиків, якими є випускники і партнери кафедри з різних секторів транспортної галузі.