На кафедрі ТПК відбулось засідання науково-дискусійного гуртка «Конституціоналіст»

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

В аудиторії 308 ХІХ навчального корпусу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки доцентка кафедри теорії права та конституціоналізму, керівниця студентського наукового гуртка «Конституціоналіст» Соломія Цебенко провела засідання гуртка для його членів та студентів І–IV курсів. Тема заходу – «Законодавчі зміни у зв’язку з війною Росії проти України».

На засіданні куртка виступили студентка ІV курсу Ельмаз Аблякімова з доповіддю «Особливості функціонування органів місцевого самоврядування в період воєнного стану в Україні» та студентка ІV курсу Вікторія Шмиговська з доповіддю «Діяльність судів загальної юрисдикції в умовах воєнного стану».

Члени наукового гуртка активно обговорили питання про необхідність внесення змін до законодавства України щодо особливостей здійснення своїх функцій та повноважень органами місцевого самоврядування та судовими органами, враховуючи воєнний стан у країні.