На кафедрі ТОП відбулася зустріч студентів та їхніх батьків з гарантом освітньої програми «Харчові технології»

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У перший день навчання на кафедрі технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки відбулася зустріч студентів та їхніх батьків із гарантом освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів зі спеціальності «Харчові технології» доценткою Любов’ю Паляницею та кураторами груп ХР-11, ХР-12.

Обговорили основні аспекти навчання, зміст навчальних планів, особливості освіти в умовах воєнного стану. Студентів та батьків ознайомили з матеріально-технічною базою, переліком підприємств, де студенти проходять практику, перспективами працевлаштування.

Колектив кафедри вітає першокурсників з початком навчання у Львівській політехніці та бажає успіхів!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі