На кафедрі теорії права та конституціоналізму ІППО триває профорієнтаційна робота

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

У рамках профорієнтаційної кампанії викладачки кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти, к.ю.н., доцента Ірина Андрусяк та асистентка Ірина Перів, відвідали ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради.

Науковиці провели лекцію на тему «Нульова толерантність до дискримінації», яка зацікавила й надихнула учнів на обговорення важливих питань сучасного суспільства.

Крім того, присутніх ознайомили зі структурою Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, змістом освітньо-професійної програми «Право» та умовами вступу до Університету.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу