Перед Міжнародним днем проєктного менеджера на кафедрі технологій управління провели 78-у СНТК

Кафедра технологій управління Львівської політехніки
Вітання з Днем менеджера

Щороку на початку листопада своє професійне свято відзначають проєктні менеджери. На кафедрі технологій управління Львівської політехніки вже стало традицією святкувати Міжнародний день проєктного менеджера у колі магістрів спеціалізації «Управління проєктами», випускників, більшість із яких є практикуючими керівниками державних та комерційних установ або керівниками проєктів і програм, викладачів кафедри та запрошених гостей.

Колектив кафедри технологій управління цього року приурочив до свята проведення підсекції «Управління бізнес-проєктами і програмами» 78-ї Студентської науково-технічної конференції.

За результатами роботи підсекції здобули призові місця такі студенти:

• І місце – Андріана Малко, студентка групи МЕУП-11, науковий керівник – старший викладач І. В. Когут, з темою доповіді «Specificities of Managing and Motivating creative teams»;
  • ІІ місце – Людмила Задорожнюк, студентка групи МЕУПі-21, науковий керівник – д.е.н., професор, завідувач кафедри технологій управління П. Г. Ільчук, тема доповіді «Вибір методологій управління проєктами: особливості та рекомендації»;
  • ІІІ місце – Христина Жуковська, студентка групи МЕУП-21, науковий керівник – к.е.н., доцент С. В. Шишковський, тема доповіді «Успіх проєкту і команди під час карантину».

Кафедра технологій управління вітає переможців та зичить їм подальших наукових звершень!