24 травня 2024 року для студентів та викладачів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки, а також професорсько-викладацького складу, науковців та студентів кафедри мікробіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася відкрита лекція доктора медичних наук кафедри мікробіології Університету Миколая Коперніка в місті Торуні, Колегіуму медичного в м. Бидгощі, Польша, Алісії Сеньковської (Alicja Sękowska, dr n. med., Katedra Mikrobiologii, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy, Polska) на тему «Аспекти мікробіологічної діагностики та дослідження різних видів Klebsiella spp.».
Лекція, організована представницями Львівської політехніки – старшою викладачкою Анною Крвавич і доценткою Роксоланою Конечною, відбулась у рамках співпраці між кафедрами.
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/27/para/gallery/tbs-img20240524194849872.jpg?itok=7nLYeHF1)
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/27/para/gallery/tbs-img20240524194853740.jpg?itok=ZPaAz5b1)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/27/para/gallery/tbs-img20240524194858866.jpg?itok=nBMKwhDV)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/27/para/gallery/tbs-img20240524194859539.jpg?itok=bt7IXLE4)