На кафедрі СР відбувся успішний захист дисертації із залученням наукового керівника з Канади

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту

11 березня 2023 року на кафедрі соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки відбувся захист дисертації Наталії Назар на тему «Розвиток соціальної роботи у сфері здоров’я в Канаді та Україні: порівняльний аналіз» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 23 «Соціальна робота» за спеціальністю 231 «Соціальна робота».

Родзинкою роботи стало наукове консультування двох керівників: ними були д.пед.н., доцентка Лілія Клос (Національний університет «Львівська політехніка») та доктор філософії, професор Бредлі Д. МакКензі (The University of Manitoba, Canada).

Бажаємо подальших професійних звершень дисертантці!

Скріншот з онлайн-захисту Скріншот з онлайн-захисту