На кафедрі соціології та соціальної відбувся перший випуск бакалаврів спеціальності «Соціальне забезпечення»

Кафедра СР Львівської політехніки
реклама  кафедри соціології та соціальної роботи

На кафедрі соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук відбувся перший випуск бакалаврів спеціальності «Соціальне забезпечення», яка була започаткована в Національному університеті «Львівська політехніка» в 2016 році.

Державну екзаменаційну комісію очолювала директорка департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, тож приємно було почути від Наталії Олегівни високу оцінку знань студентів.

Нова спеціальність «Соціальне забезпечення» цьогоріч отримала акредитацію на 5 років у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти України.