На кафедрі соціології та соціальної роботи відбулася СоціоТолока з учнями обласної Малої академії наук

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото із заходу

24 червня викладачі та студенти кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки провели з учнями обласної Малої академії наук учнівської молоді презентаційний захід спеціальностей кафедри – «СоціоТолока». Враження – надзвичайні: відкриті до спілкування, ерудовані, щирі, з власною думкою молоді люди завітали до нас!

У цікавій інтерактивний формі політехніки ознайомили учнів зі спеціальностями кафедри – «Соціологія», «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення».

Час пролетів як одна мить. Дякуємо обласній Малій академії наук за чудову можливість спілкування!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу