На кафедрі соціології та соціальної роботи вдруге провели Літню школу молодого соціального лідера

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Афіша заходу

З метою формування інтересу в учнівської молоді та залучення абітурієнтів до вступу на спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців на освітньому рівні бакалавра на кафедрі соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки, 7–8 липня 2022 року вже вдруге відбулася Літня школа молодого соціального лідера.

Участь в організації та проведенні Літньої школи взяли не лише викладачі, але й студенти кафедри. Гості активно комунікували з приводу можливостей навчання та майбутнього працевлаштування.

Партнерами заходу були Служба у справах дітей Львівської ОВА та Львівський обласний центр соціальних служб.