На кафедрі соціології та соціальної роботи ІГСН відбулася ІІІ Літня школа молодого соціального лідера

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-школи

З метою залучення майбутніх молодіжних соціальних лідерів кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві зі Службою у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації, благодійною організацією «Дія.Ми» організувала та провела ІІІ Літню школу молодого соціального лідера для учнів 9–11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, а також батьків та вчителів майбутніх абітурієнтів.

З вітальним словом до учасників звернулися завідувачка кафедри соціології та соціальної роботи Лілія Клос, начальник Служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис, заступниця голови правління БО «Дія.Ми» Анастасія Бочан.

Концепція заходу передбачала активність та інтерактив учасників Літньої школи, аби вони мали змогу безпосередньо ознайомитися з провідними спеціалістами соціальної сфери, зрозуміти важливість і необхідність фахового розв’язання соціальних проблем, поставити власні запитання щодо перспективи навчання та працевлаштування.

До зустрічі на IV Літній школі молодого соціального лідера!