На кафедрі спеціалізованих комп’ютерних систем Львівської політехніки відбувся І етап 76-ї СНТК

Кафедра СКС Львівської політехніки
на студентській конференції

На кафедрі спеціалізованих комп’ютерних систем 24 жовтня 2018 року відбувся І етап 76-ї студентської науково-технічної конференції (СНТК-76).

Було заслухано 22 доповіді студентів. Тематика доповідей торкалася як створення апаратного забезпечення, так і програмного забезпечення спеціалізованих комп’ютерних систем.

Дві доповіді студентів групи КІСК-21 Андрія Славитяка та Святослава Чернецького, присвячені створенню апаратного та програмного забезпечення системи керування рекуператором, рекомендовані кафедрою до участі у ІІ етапі СНТК-76.

на студентській конференції на студентській конференції на студентській конференції на студентській конференції